Müşteri Yorumları


31 Mart 2016 – Sektör Saati’nin bu haftaki konuğu işletmeci ”Tuncer Tarman” oldu.
Mefruşat hakkında bilinmesi gereken her şey masaya yatırıldı. İyi seyirler

Toplam 105 yorum var Siz de bir yorum yazın

 1. Hatice Y. /

  İnternetten tesadüfen bulduk sizi ve çok memnun kaldık.yeni taşınacağımız evin gri renk sandığımız storları aslında krem rengiymiş😊 emeklerinize sağlık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 2. Elif Merve S /

  Storlarımın güvenle temizliğinin yapılacağı bir yer ararken internetten bulduğum ve sonrasında cook memnun kaldığım Tuncer beyi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.Hızlı,sorunsuz ve güvenle temizlik için tekrar görüşmek dileğiyle 🙂

 3. Elif A /

  Evimin bütün stor ve zebra perdelerini yıkatmak için araştırma yapıyordum, tesadüfen internetten Tuncer Beyi buldum.Buradaki yorumları okuduktan sonra kendisini aradım.Sorduğum sorulara net cevaplar alabildim, çünkü perdelerimi ilk defa yıkatacağım için tedirgindim. Sonuç olarak perdelerim ilk günki gibi tertemiz kırışıklıkları gitmiş şekilde bana teslim edildi. Zamanında servis, kaliteli hizmet,uygun fiyat diyorsanız kesinlikle Tuncer Beyin firmasını öneriyorum. Tekrar görüşmek üzere çok teşekkür ederim.

 4. Selma Taşer /

  Tuncer Beyin yeni storları ve eskileri temizletip takma işlemini süratle , mükemmel bir şekilde yapmasından memnuniyetimi özellikle belirtir teşekkürlerimi sunarım.Örnek bir iş çıkarttı.Herkese tavsiye ederim.

 5. Meltem Kıroğlu /

  İnternet üzerinden tesadüfen bulduğum Tuncer Bey’e keten kumaşlı stor perdelerimi yıkattım. Söküm, takım için tam zamanında geldi, hassas bir kumaş olmasına rağmen perdeler genel olarak sorunsuz ve temiz şekilde elimize ulaştı. Fiyat ve hizmet kalitesi dengesi olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Bir Yorum Yaz