Müşteri Yorumları


31 Mart 2016 – Sektör Saati’nin bu haftaki konuğu işletmeci ”Tuncer Tarman” oldu.
Mefruşat hakkında bilinmesi gereken her şey masaya yatırıldı. İyi seyirler

Toplam 122 yorum var Siz de bir yorum yazın

 1. Nilgün Kılıç /

  Ankara Stor Perdenin müşterisinin tüm sorunlarını sabır ve titizlikle halleden bir sahibi var .Sınıfımızın perdelerini yıkayıp tüm tadilatıyla uğraştığı için Tuncer beye teşekkür ederim.

 2. HASAN DÜZEL /

  28.10.2018 TARİHİNDE OFİSİMİZİN PERDE-STOR VE ZEBRALARINI YIKAYARAK MONTAJ İŞLEMİ BU FİRMA TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. FİYAT PERFORMANS KALİTESİ SON DERECE BAŞARILIDIR. SÖZ VERİLEN SAAT VE TARİHTE TÜM İŞLEMLER EKSİKSİZ YERİNE GETİRİLMİŞTİR. GÖSTERDİKLERİ ÖZEN VE NEZAKET İÇİN KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. BİR BAŞKA SEFERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

 3. Veli Can Öngel /

  İnternetten ulaşıp tanıştığımız Tuncer Bey e profosyonelliği ve nezaketinden ötürü teşekkür ederim

 4. Sema Acar /

  Ankara Stor Perde ye internet ten izlediğim bir video ile ulaştım, Tuncer bey işinin ehli düzgün çalışan saygılı söylediği zamana kesinlikle riayet eden biris. Bundan sonra perdelerimi rahatlıkla emanet edeceğim ve herkese tavsiye edeceğim bir firna.Çok teşekkür ederim Tuncer bey emeğinize sağlık.
  Zebra perdelerim ilk alındığı gibi güzel duruyor.

 5. Suna Acıdere /

  Suna Acıdere – 14.10.2018
  İnternet üzerinden kendisine ulaştığım Ankara Stor Perde sahibi Tuncer Bey’le işine saygısından,
  dakikliğinden, nazikliğinden, Stor perdelerimi sıfır almış gibi temizliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim, bundan sonra kesinlikle Stor perdelerim Tuncer Bey’le emanet.

Bir Yorum Yaz