Müşteri Yorumları

Toplam 127 yorum var Siz de bir yorum yazın

 1. SELMA ÇAĞLAR /

  internet üzerinden tuncer beye ulaştık…ilk defa yıkattıgımız için önce güvenemedik ama daha sonra beklentilerimizden daha fazlasıyla karşılastıktan sonra evin butun perdelerini yıkattık işini hızlı ve itinayla yaptıgı için kendisine teşekkur edrim…cok memnun kaldık ellerine ve hızmetine sağlık ankardan alev

 2. Ayşegül /

  Tuncer Bey’in firmasını internet üzerinden buldum. Buradaki yorumları okuyunca kendisini aramaya karar verdim. Makinada yıkanamayan stor perdelerim vardı ve yaklaşık 5 yıldır temizlenmiyordu. Kendisi efendi saygılı ve işine önem veren birisi. Perdelerimi aldı; en kısa sürede temizledi ve takmaya getirdi. Hizmetiniz için teşekkürler.

 3. belgin orhan /

  Kendisine telefon ettiğimde çok saygılı bir ses karşıladı beni.Hızlı bir servisle perdelerimiz evimizden alındı.İvedilikle temizlendi ve takıldı servisten ve sohbetten çok memnun kaldım.Çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere.

 4. Elif Şenay /

  Tuncer bey merhaba.İnternetten bulduğum firmanız beni yanıltmadı.Store perdelerim aldığım gün gibi sayenizde tertemiz oldu.Sonuca inanamadım.Teşekkür ederim.Herkese öneriyorum.

 5. Günseli Öcal /

  Ankara stor yıkama firmasının nazik ve ilgili sahibi Tuncer bey stor perdelerimin temizliğini çok kısa sürede yaptı, çok memnunum. Bundan böyle kendisiyle çalışacağım, bu hizmete gerek duyan herkese içtenlikle öneriyorum.

Bir Yorum Yaz